هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

آموزش خط تحریری جلسه سیزدهم

دانلود اموزش خوشنویسی با خودکار

در این مبحث آموزش خط تحریری جلسه سیزدهم را برای شما علاقمندان قرار داده ایم که از سلسله آموزش خوشنویسی با خودکار می باشد.

در این جلسه به آموزش نحوه اتصال حرف (ه) در اول کلمات پرداخته شده و نمونه های مختلفی از اتصال اول کلمات این حرف پرکاربرد به همراه مثال ها آورده شده است در خط تحریری باید توجه داشت که چون اکثر کلمات با پهنای یکنواخت خودکار یا مداد نوشته می شوند پس فرم دادن و پهن کردن کلمات طبق مثال ها انجام میگیرد.

در ادامه آموزش خوشنویسی با خودکار به نحوه اتصال میانه کلمات حرف (ه) و هم چنین به اتصالات آخر کلمات پرداخته شده است.

در پایان درس کلمات و مثال های زیاد و متقاوت و پرکاربردی جهت شما آوررده شده است تا بتوانید با تمرین آن ها خط خود را زیباتر کرده و به خط تحریری مورد علاقه خود دست پیدا کنید.

ما در سایت هنرآباد سعی بر آن داریم تا همه علاقمندان به هنر زیبای خوشنویسی و همه کسانی که چه بر حسب نوع فعالیت و چه بر حسب علاقمندی دوست دارند خط تحریری زیبایی داشته باشند و با خودکار یا خودنویس به خوش خطی بنویسند را راهنمایی کرده و هم چنین با ارائه مجموعه های آموزش و معرفی آنها کمکی در پیرفت این امر داشته باشیم

هنرجویان و علاقمندانی که از دروس و مجموعه های آموزشی ما استفاده می کنند لطفا تظرات خود و هم چنین تصویری از نوع پیرفت های دست نوشته های خود برای ما ارسال کنند تا هم از طریق اساتید اشکالات کار آنها گفته شود و هم به نام خودشان در سایت قرار داده شود.

آموزش خوشنویسی با خودکار جلسه سیزدهم

آموزش خوشنویسی با خودکار جلسه سیزدهم

شما دوست عزیز می توانید با خرید مجموعه آموزش خطاطی با خودکار از فروشگاه اینترنتی هنرآباد با حضور مجازی در کلاس درس استاد انجمن خوشنویسان ایران از تعلیم خط ریز وی بهره مند شوید.

این مجموعه نفیس آموزشی در یک حلقه DVD و با قیمت 15000 تومان در اختیار شما عزیزان می باشد.

buy213 آموزش خوش خطی با خودکار جلسه یازدهم

خرید پستی DVD  آموزش خط خودکاری

دانلود-کتاب-آموزش-خط-تحریر

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ