هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

آموزش طراحی از چهره

آموزش طراحی از چهره شاید از هنر هایی باشد که برای هر فردی جذاب باشد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که علاقه مند به طراحی از چهره خود و یا آشنایان خود هستید در این مطلب نکات طلایی در طراحی چهره را قرار داده ایم و هم چنین نمونه هایی از طراحی از چهره و نحوه سایه روشن در طراحی نیز انتشار داده ایم که میتواند کمک خوبی برای شما باشد.

سایت آموزش طراحی و نقاشی هنر آباد تمام تلاش خود را انجام میدهد تا بتواند گامی هرچند کوتاه در راستای آموزش هنر نقاشی به علاقه مندان بردارد، امیدواریم مطالب آموزشی سایت آموزش طراحی با مداد هنر آباد برای علاقه مندان جالب و مفید بوده باشد.

آموزش طراحی از چهره

آموزش طراحی از چهره

در مطلب طراحی چهره با مداد نکات اولیه طراحی چهره با مداد را آموزش دادیم اکنون لازم است بدانید لزومی ندارد که طراحی از صورت را کاملا تمام کنید. بعضی از صورت های خوبی را که افراد حرفه ای کشیده اند طرح های ساده ای هستند که اغلب نا تمامند، نرم فزار آموزش طراحی پرتره  کمک بسیار خوبی برای علاقه مند به طراحی چهره است در این مجموعه آموزش پرتره شما به طور کامل با خلق یک چهره انسان آشنا می شوید و همه نکات ترسیم چهره را آموزش می بینید

هنگامی که تمرینی نظیر تصویر بالا انجام میدهید لازم نیست مانند عکس آن را کامل کنید. کاغذ زبر حالتی خشن به صورت میدهد و کاغذ نرم برعکس حالت ملایمی در طراحی ایجاد میکند.

صورت یکی از موضوعات مهم برای طراحی است.

مشاهده حالت های صورت که با چند خط ایجاد میشود باعث لذت و خوشنودی شخص میشود.

آموزش طراحی از چهره

آموزش طراحی از چهره

این صورت طرحی است که از هونولولو جهت تبلیغ تهیه شده است. شرقی ها و نژاد های مخلوط برای طراحی بسیار مناسب اند اگر دوست دارید با مراجعه به کتابهائی نظیر ناسیونال جغرافی از آنها طراحی کنید. شاید از خود سوال کنید که آیا میشود از روی عکس یا از روی طراحی های دیگر طراحی کرد. توصیه من به شما این است که طراحی قدم به قدم چهره را فراموش نکنید.

منبع برخی از مطالب سایت آموزش طراحی و نقاشی هنر آباد: کتاب چگونه طراحی کنیم. نوشته:والتر. تی. فاستر. ترجمه: عرب علی شروه

______________________________________________________________________

آموزش جامع طراحي

در این مجموعه آموزشی طراحی سیاه قلم همراه مایکل برین ، استاد طراحی و نقاشی اروپایی می شویم و به کارگاه نقاشی او می رویم، هدف اصلی این مجموعه آموزش طراحی به شما و تقویت و بهبود مهارت شما در طراحی می باشد.

در این مجموعه آموزشی که در قالب یک DVD با کیفیت اورجینال و بسته بندی اختصاصی ضد ضربه تهیه شده است، تناسبات ، شکل دهی تصاویر و نمایش الگویی و متد روان آموزشی در دستور کار قار دارد و استاد مایکل برین با این عناصر گام به گام ، جلوه سه بعدی را روی یک سطح صاف که همان کاغذ طراحی است بوجود می آورد.

DVD آموزش طراحی

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ