هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

آموزش طراحی خرگوش با اشکال هندسی

آموزش طراحی خرگوش با اشکال هندسی آموزشی است که در این مطلب فرا خواهید گرفت. برخی موارد در آموزش طراحی به نکات ریزی بر میخوریم که ممکن است سرنوشت طراحی ما را تغییر دهد گاهی یک اشتباه کوچک در نقاشی طرح را به کلی تغییر میدهد و شما مجبورید دوباره از اول آن طرح را بکشید پس همیشه به خطوط حیاطی طرح دقت داشته باشید. سایت هنر آباد آموزش های طراحی رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده تا اگر شرکت در کلاس های طراحی برای شما مقدور نیست با این آموزش ها به استعداد خود دامنه زده و طرح های ذهنی خود را به صورت فوق العاده ای بر روی برگه طراحی کنید.

همچنین سایت هنر آباد مجموعه های آموزشی طراحی با سبک های مختلف برای شما عزیزان قرار داده تا به راحتی یک کلیک آن مجموعه را خریده و مورد استفاده قرار دهید.

 

آموزش طراحی خرگوش با اشکال هندسی

آموزش طراحی خرگوش با اشکال هندسی

طرح این موجود دلفریب کوچک چندان مشکل نیست ولی مرحله b و c بایستی خوب انجام شود و اگر استباهی رخ داد پاک کنید و دوباره بکشید. گاهی طراحی به آسانی انجام میشود ولی زمانی دیگر چنین نیست و طراحی خوب از آب در نمیآید و شما بایستی با این حالت آشنا باشید. لابد از خود می پرسید به چه علت این را میگویم؟ زیرا این عمل برای خود من هم اتفاق می افتد یک روز تمام مشغول کشیدن سر اسبی بودم ولی آخر مجبور شدم آن را پاره کنم. بنابراین برای تغییر حالت مشغول کشیدن طرح این مطلب شدم، بدون برخورد با اشکال طرح را به طور مطلوب باتمام رساندم. ولی طرح اسب را چکار کنم؟ هیچ فقط باید آنقدر از آن طراحی کنم تا در کارم موفق شوم . بیاد داشته باشید شما نیز بایستی همین کار را بکنید.

منبع برخی از مطالب سایت آموزش طراحی هنر آباد: کتاب چگونه طراحی کنیم. نوشته:والتر. تی. فاستر. ترجمه: عرب علی شروه


آموزش جامع طراحي

 هدف اصلی این مجموعه تقویت و بهبود مهارت شما در طراحی می باشد.

در این مجموعه آموزشی طراحی سیاه قلم همراه مایکل برین ، استاد طراحی و نقاشی اروپایی می شویم و به کارگاه نقاشی او می رویم، هدف اصلی این مجموعه آموزش طراحی به شما و تقویت و بهبود مهارت شما در طراحی می باشد.

DVD آموزش طراحی

http://zabaneshop.com/Card/add.php?PID=38070020-131&checker=0

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ