هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

آموزش نقاشی با اشکال هندسی

افراد بسیار با استعدادی وجود دارد که دنبال آموزش هایی برای نقاشی هستند سایت هنرآباد تکنیک ها و روش هایی برای آموزش طراحی با مداد با توضیحات کافی و برنامه زمانبندی شده آماده ارائه نموده است تا بتواند برای افرادی که قصد آموزش نقاشی با اشکال هندسی به کودکان خود دارند یا خود علاقه مند به نقاشی کشیدن با اشکال هندسی هستند حکم یک معلم را داشته باشد.

آموزش نقاشی با اشکال هندسی

آموزش نقاشی با اشکال هندسی

بدن این میمون کوچولو مثل تخم مرغ و سر او مانند دایره و چشمانش شبیه بیضی است. این حیوان کوچولو دارای چهار پا و یک دم کوتاه است و برای طراحی بسیار مناسب میباشد. بنابراین خوب است که مدل سربراهی شود و تا موقعی که ما از او طراحی میکنیم تکان نخورد. همه چیز را میتوان با شکل بیضی و مستطیل و یا مربع نشان داد. بهمین جهت باید یاد بگیریم تمام اشیاء را در قالب اشکال هندسی ببینیم تا سرعت طراحی ما زیاد شود. بچه های حیوانات موضوعات خوبی برای طراحی هستند و اگر بتوانید در طرح آنها حالت  زنده ای نشان بدهید از لذت زیادی برخوردار خواهید شد. اگر آنها را موضوع قرار بدهید دیگر لازم نخواهد شد از چیز های بیشار دیگری طراحی کنید.

منبع: کتاب چگونه طراحی کنیم  نویسنده والتر.نی.فاستر  ترجمه:عربعلی شروه


آموزش گام به گام و قدم به قدم طراحی چهره انسان

در مجموعه آموزش پرتره شما به طور کامل با خلق یک چهره انسان آشنا می شوید و همه نکات ترسیم چهره را آموزش می بینید

این مجموعه آموزشی است با استفاده از مداد برای نقاشی کردن از صورت و چهره انسان

در مجموعه آموزش طراحی چهره انسان قدم به قدم با اصول و قواعد نقاشی از سر آشنا می شوید و جهت هماهنگی بیشتر و دقت در اعضای صورت به ما تکنیک های طراحی آموزش داده می شود.

علاقمندان و دوستداران به طراحی و نقاشی می توانند با استفاده از آموزش های ویدئویی نقاشی در سایت هنر باد هم چنین با استفاده از مدل های مختلف نقاشی قرار داده شده در این سایت تا حد قابل قبولی مهارت طراحی و قلم زنی خود را بال ببرند و به تکنیک های برتر و اصول و قواعد اصلی این هنر دست پیدا کنند.

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ