هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

آموزش نقاشی با دایره و مثلث

آموزش نقاشی با دایره و مثلث در ادامه آموزش نقاشی با اشکال هندسی برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته میشود نقاشی کشیدن با اشکال هندسی یکی از ساده ترین روش هایی است که حتی مبتدی ترین افراد هم میتوانند با این روش نقاشی های زیبا طراحی کنند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه با مداد نقاشی میکنید بهتر است نقاشی کشیدن با قلم مرکب را نیز امتحان کنید این کار نیز جالب بوده و برخلاف نقاشی با مداد که سیاهی آن در برگه پخش میشود میتوانید نقاشی بسیار تمیز وزیبا داشته باشید.

آموزش نقاشی با دایره و مثلث

آموزش نقاشی با دایره و مثلث

گربه نیز مانند تمام حیواناتی که صورتشان گرد است میتواند بکمک دایره کشیده شود ولی امیدوارم مانند شاگرد خصوصی چند سال پیش من عمل نکنید، طراحی او مربوط به یک سر گاو بود که با استفاده از تقسیم بندی سر انسان کشیده شده بود. با خنده با او گفتم زیاد خوب نیست و یاد آور شدم راهی را که انتخاب کرده به نظرم غیر ممکن است، ولی او گفت ایا من آن را ممکن ساخته ام؟ پس همیشه افکار صحیح افراد با تجربه را به کار ببندیند تا موفقیت بیشتری به دست اورید. بعد از همه این حرف ها فکر میکنم که طراحی از این سگ و گربه در صورتی که مایل باشید کار مفیدی خواهد بود.

آموزش نقاشی با دایره و مثلث

آموزش نقاشی با دایره و مثلث

زیاد عجول نباشید و روز های اولی را که الفبا برای شما معنایی نداشت بیاد بیاورید و آنروز را با امروز که خواندن و نوشتن بلد شده اید مقایسه کنید. امروز میبینیدد که تمام آنها برای شما معنی پیدا کرده اند و کلماتی را که از ترکیب آنها درست شده اند میتوانند خوانده شوند. در طراحی نیز همانند سواد آموزی همین مراحل صدق میکند، یعنی یاد میگیرید که چگونه بوسیله طراحی بمقدار زیاد مثلا از بینی، شکل آن را به یاد آورید و یاد بگیرید که بینی و دهان و چانه چگونه کشیده میشوند و سپس با استفاده از این ها که مثل الفبا هستند ترکیبی درست کنید که صورت را بوجود بیاورید. بله طراحی  از روی اجزا صورت بخشی از طراحی است و هنگام طراحی تخیلی باید الفبا را بدانید و نحوه قرار گرفتن آنها کنار هم را نیز یاد بگیرید.

منبع مطلب آموزش نقاشی با دایره و مثلث : کتاب چگونه طراحی کنیم. نوشته:والتر. تی. فاستر. ترجمه: عرب علی شروه


آموزش جامع طراحي

 هدف اصلی این مجموعه تقویت و بهبود مهارت شما در طراحی می باشد.

DVD آموزش طراحی

در این کارگاه آموزشی دروس یک به یک به همدیگر وابسته هستند و هر درس مقدمه ای است برای درس بعد، روش کار پیشنهادی برای این مجموعه آموزشی آن است که ابتدا تمام مطالب هر فصل را مشاهده کنید سپس مواردی که در هر درس گفته شده را تهیه و سپس وارد تمرینات آن درس شوید. پیشنهاد ما این است که زمان و مکان مشخصی را برای تمرینات خود در نظر بگیرید تا به طور ملموسی پیشرفت کنید و تفاوت را احساس کنید در واقع این روش دارای یک اصطلاح است که به آن تمرینات استودیویی میگویند.

فیلم این کارگاه اموزشی در محیطی کاملا مالتی مدیا و کاربر پسند برای شما عزیزان هنردوست تهیه شده است.

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ