هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

ابزار و لوازم خوشنویسی با خودکار و خط تحریری

وسایل مورد نیاز خط تحریری چیست؟

سایت خوش خطی به عنوان کاملترین و اولین مرجع تخصصی در زمینه آموزش خط تحریری و آموزش خوشنویسی با خودکار علاوه بر ارائه آموزش های مختلف برای هنردوستان گرامی سعی کرده تا مجموعه کاملی از وسایل و لوازم لازم برای شروع و یا تمرین و ادامه خوشنویسی با خودکار را فراهم کند و همه این موارد را در فروشگاه خوش خطی ارائه کند که لینک آن در سایت به عنوان فروشگاه قرار داده شده است، علاوه بر آن در اینجا وسایل مورد نیاز خط تحریری را معرفی کرده و شرح می دهیم:

  1. قلم
  2. کاغذ
  3. زیر دستی
  4. مجموعه آموزشی ( فیلم ،کتاب ،مدرس و یا کلاس آموزشی)

در ادامه به بررسی هر کدام از عوامل بالا پرداخته و میزان نقش و اهمیت آن را در بلابردن قدرت زیبا نویسی بیان می کنیم

قلم در آموزش خط تحریری چگونه باشد؟

از همه قلم های موجود مانند خودکار، خودنویس، روان نویس و مداد میتوان استفاده کرد. و انتخاب آن بسته به عادت شخصی است، اما به عنوان پیشنهاد مداد نرم و استاندارد را در ابتدای آموزش برای کودکان و خودکار را برای بزرگسالان توصیه میکنیم. از مدادهای سفت و قلم های معیوب استفاده نکنید. لازم به ذکر است که همه خطوط اصل این سایت و آموزش های ان با استفاده از خودکار نوشته شده است

کاغذ برای خط تحریری چه ویژگی داشته باشد؟

کاغذهای تحریری خط دار و یا دفترهای مرغوب خط دار بسیار مناسب هستند، البته از کاغذ های گلاسه ( براق یا مات) نی زمیتوان استفاده کرد( جهت خرید کاغذ گلاسه کلیک کنید ) و باید توجه داشت که اگر کاغذ بدون خط کشی است، حتما با مداد کمرنگ خط کشی شود چون خط کرسی یکی از ارکان خوشنویسی است و رعایت کرسی کلمات، بدون خط زمینه مشکل یا غیر ممکن است.

زیردستی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

هر سطح صاف و محکمی که بتوانید بر روی آن کاغذ یا دفتر خود را گذاشته و تمرین کنید را میتوان زیر دستی گفت ولی داشتن برخی شرایط برای زیر دستی می تواند سرعت نوشتن و قدرت دست شمارا افزایش داده و همچنین در نوشتن هنری و شکل صحیح کلمات داشتن یک زیر دستی استاندارد کمک بسیار زیادی به شما میکند.

بهترین نوع زیر دستی که پیشنهاد میگردد زیر دستی چرم است که به دلیل داشتن سطح صاف و یکدست و همچنین نرم بسیار جهت نوشتن مناسب می باشد به نحوی که با فشار دست مناسب روی آن نه کاغذ سوراخ شده و فرو رفتگی روی آن ایجاد میشود و نه دست خسته میشود به علاوه این که با فشار دست به راحتی میتوانید ظرافت و ضخامت روی حروف را نیز اعمال کرده و یک خط بسیار زیبای هنری بنویسید.( جهت خرید زیر دستی چرم کلیک کنید)

اگر به هر دلیل امکان استفاده از زیر دستی چرم را نداشتید استفاده از یک میز چوبی یا شیشه ای و یا یک میز تحریر معمولی هم پیشنهاد میگردد با رعایت این که بر روی میز سطحی صاف را انتخاب کرده و دفتر یا کاغذ خود را قراردهید.

مجموعه آموزشی چه مزیت هایی دارد؟

آموزش خط تحریری به سادگی و به سرعت بالایی انجام میگیرد اگر بتوانید از یک استاد خبره و ماهر استفاده کنید که همه نکات را به شما آموزش دهد و در رعایت آنها کمکتان کند، قطعا با داشتن یک مدرس و معلم خوب میتوانید بهترین شرایط را برای پیشرفت خود ایجاد کنید.اما امروزه استفاده از کلاس هم زمان بر بوده و هم هزینه های زیادی دارد، همچنین در اکثر کلاس ها اساتید همه نکات را آموزش نداده و سعی می کنند فاصله استاد و شاگردی رعایت شود!!!

اما استفاده از مجموعه ای آموزشی مجازی، فیلم اموزشی به چندین دلیل مبرهم بسیار خوب ع=هستند، اولین دلیل قیمت بسیا پایین نسبت به کلاس های حضوری، دلیل بعدی احتیاج به صرف وقت زیاد جهت رفتن به سر کلاس نداشته و به راحتی در هر ساعت از شبانه روز و به هر تعداد تکرار که بخواهید میتوانید فیلم آموزشی را مشاهده کرده و از ان استفاده کنید.

مزیت بعدی آموزش کامل و نکته به نکته در پکیج اموزش خط تحریری سایت خوش خطی هست که همه نکات و نحوه رعایت انها به صورت کامل آورده شده و از لحاظ محتوا و ساعت آموزش کاملترین پکیج آموزش خوش خطی در ایران می باشد.

نرم افزار آموزش خوش خطی خط خودکاری و خوشنویسی با خودکار

همراه با ارسال یک هدیه ارزشمند و زیبا

پکیج-ویژه-به-همراه-هدیه-خودکار-خاتم-اعلا

 قیمت بسته آموزشی شامل 3 عدد DVD استامپری آموزشی شامل فیلم و عکس و درسنامه

و بسته بندی و ارسال به سراسر ایران

به همراه یک خودکار خاتم کاری اعلا (هدیه ویژه!)

 فقط 39 هزار تومان!

دوست عزیز ، برای سفارش و خرید این مجموعه با کلیک روی دکمه زیر و ثبت اطلاعات مبلغ سفارش را به صورت آنلاین واریز نمائید تا بسته آموزشی از طریق پست برای شما ارسال شود .

kharid-dvd

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ