هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

پتینه کاری

اکرلیک یا رنگ امولسیون و حلال اکرلیک مواد اصلی رنگ آمیزی هستند، که برای تکنیک های متنوع در رنگ آمیزی به آنها احتیاج خواهید داشت.

پتینه کاری

پتینه کاری

مواد رنگ آمیزی:

بتونه آکرلیک : بتونه زود خشک شونده و با پایه آب است ، ظاهر یک ژل شیری رنگ دارد و هنگام خشک شدن شفاف می شوند. همچنین بافت و حالت نیمه شفافی به رنگ می افزاید و اثرات قلم موهای برسی یا اسفنج ها را  نگه می دارد.

وارنیش آکرلیک : وارنیش آکرلیک در مرحله پایانی کار در حالت های مات یا یراق استفاده می شود و یا در نماهای رنگی برای درزگیری استفاده می شود تا در انتهای کار به سطوح دوام یا پایداری ببخشد. وارنیش کف آکرلیک حالت پوشانندگی دارد ، در نتیجه باید روی کف از آن استفاده کرد.

رنگ آکرلیک هنری : این رنگ را می توانید در فروشگاههای لوازم هنری پیدا کنید ، این رنگ ها از دامنه وسیع رنگی برخوردار است که می توان با کیفیت نیمه شفاف آنها ،نماهای رنگی ماهرانه ای به وجود آورد.

لعاب ترک دار: این لعاب روی سطوح رنگی زده می شود تا هم سطح رنگ خوابیده شود و هم روی آن به صورت تصادفی رگه های ترک خورده ای به وجود بیایید و ظاهری قدیمی به سطح ببخشد.

رنگ امولسیون : این رنگ دارای حالتی کدر است و در انتهای کار به صورت مات یا جلا استفاده می شود، نوع جلا آن روی رنگ های پایه بهتر است ، در حالی که نوع مات آن برای نماهای رنگی مناسب است.

متیل الکل : این حلال که رنگ امولسیون را در خود حل می کند می تواند در رنگ آمیزی به حالت محو استفاده شود ، این حلال همیشه بعنوان یک حلال ، رقیق کننده و تمیز کننده قلم مو (از لاک) کاربرد دارد.

پودر رنگ دانه : این پودر خالص می تواند برای رنگ آمیزی استفاده ، و نیز می تواند با حلال اکرلیک، موم براق یا رنگ امولسیون مخلوط شود، از این پودر معمولا برای ایجاد رگه های برجسته استفاده می شود.

لاک : لاک نوعی جلا دهنده(وارنیش) است که از درجه رنگ های روشن تا قهوه ای تیره موجود است.

واکس(موم) : واکس در طبیعت به رنگ قهوه ای موجود است ، موم یک درزگیر است، همچنین موم طبیعی می تواند با پودر رنگ دانه ترکیب شود و برای درزگیری استفاده شود.

خرید پستی DVD هفت هزار مدل نقاشی

خرید پستی DVD هفت هزار مدل نقاشی

خرید پستی DVD هفت هزار مدل نقاشی

 

 

 

 

ارسال دیدگاه


فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ