هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

پتینه کاری

اکرلیک یا رنگ امولسیون و حلال اکرلیک مواد اصلی رنگ آمیزی هستند، که برای تکنیک های متنوع در رنگ آمیزی به آنها احتیاج خواهید داشت.

پتینه کاری

پتینه کاری

مواد رنگ آمیزی:

بتونه آکرلیک : بتونه زود خشک شونده و با پایه آب است ، ظاهر یک ژل شیری رنگ دارد و هنگام خشک شدن شفاف می شوند. همچنین بافت و حالت نیمه شفافی به رنگ می افزاید و اثرات قلم موهای برسی یا اسفنج ها را  نگه می دارد.

وارنیش آکرلیک : وارنیش آکرلیک در مرحله پایانی کار در حالت های مات یا یراق استفاده می شود و یا در نماهای رنگی برای درزگیری استفاده می شود تا در انتهای کار به سطوح دوام یا پایداری ببخشد. وارنیش کف آکرلیک حالت پوشانندگی دارد ، در نتیجه باید روی کف از آن استفاده کرد.

رنگ آکرلیک هنری : این رنگ را می توانید در فروشگاههای لوازم هنری پیدا کنید ، این رنگ ها از دامنه وسیع رنگی برخوردار است که می توان با کیفیت نیمه شفاف آنها ،نماهای رنگی ماهرانه ای به وجود آورد.

لعاب ترک دار: این لعاب روی سطوح رنگی زده می شود تا هم سطح رنگ خوابیده شود و هم روی آن به صورت تصادفی رگه های ترک خورده ای به وجود بیایید و ظاهری قدیمی به سطح ببخشد.

رنگ امولسیون : این رنگ دارای حالتی کدر است و در انتهای کار به صورت مات یا جلا استفاده می شود، نوع جلا آن روی رنگ های پایه بهتر است ، در حالی که نوع مات آن برای نماهای رنگی مناسب است.

متیل الکل : این حلال که رنگ امولسیون را در خود حل می کند می تواند در رنگ آمیزی به حالت محو استفاده شود ، این حلال همیشه بعنوان یک حلال ، رقیق کننده و تمیز کننده قلم مو (از لاک) کاربرد دارد.

پودر رنگ دانه : این پودر خالص می تواند برای رنگ آمیزی استفاده ، و نیز می تواند با حلال اکرلیک، موم براق یا رنگ امولسیون مخلوط شود، از این پودر معمولا برای ایجاد رگه های برجسته استفاده می شود.

لاک : لاک نوعی جلا دهنده(وارنیش) است که از درجه رنگ های روشن تا قهوه ای تیره موجود است.

واکس(موم) : واکس در طبیعت به رنگ قهوه ای موجود است ، موم یک درزگیر است، همچنین موم طبیعی می تواند با پودر رنگ دانه ترکیب شود و برای درزگیری استفاده شود.

خرید پستی DVD هفت هزار مدل نقاشی

خرید پستی DVD هفت هزار مدل نقاشی

خرید پستی DVD هفت هزار مدل نقاشی

 

 

 

 

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ