هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

خوشنويسي و خط تحريري در كلاس اول ابتدايي

تعليم خوشنويسي و خط تحريري در كلاس اول ابتدايي و آموزش خط تحريري در كلاس اول ابتدايي به دليل اينكه دانش آموزان در كلاس اول شروع به نوشتن و آموزش خط تحريري مي كنند از اهميت ويژه اي برخوردار است .

نقش معلمان كلاس اول ابتدايي نيز در تعليم خط و خوش نويسي به دانش اموزان مهم بوده زيرا آنها پايه گذار نكات و آموزش هايي هستند كه دانش آموزان در آينده و حتي در دانشگاه نيز با آنها سر و كار دارند .

آموزش خوشنویسی خط تحریری كه پايه هاي آن از همان كلاس اول ريخته ميشود همواره همراه دانش آموزان است. يكي از مهمترين وظايف معلم كلاس اول آموزش درست نوشتن خط فارسي است. خط فارسي شامل 32 حرف قراردادي الفباي فارسي است . از متصل شدن حروف الفبا و تركيب آنه با هم اتصالات حروف و كلمات بوجود ميايد . سپس از مجموعه كلمات جمله و از كنار هم قرار گرفتن جملات متون بوجود خواهند آمد .

حال اگر در همان مراحل اوليه آموزش ازقواعد زيبا نويسي و خوشنويسي براي خط فارسي استفاده شود خط فد خوانا و زيبا و گيرا خواهد شد .

خوشنويسي و خط تحريري در كلاس اول ابتدايي

خوشنويسي و خط تحريري در كلاس اول ابتدايي

در كلاس اول ابتدايي هدف از نوشتن آموزش شكل اصلي حروف و اتصالات است . بنابرين براي اينكه دانش آموزان در اين دوره زيبا نوشتن و خوشنويسي با مداد و خودكار را ياد بگيرند اول بايد نوشتن شكل و قالب حروف را به ساده ترين صورت ممكن ياد بگيرند و از قواعد پيچيده خط نستعليق و شكسته نستعليق ممانعت كرد .

 معلم هم بايد به آموزش نكات مراحل پيش از نوشتن اهميت ويژه اي دهد و در مراحل درست نوشتن حروف و كلمات به دانش اموزان كمك كرده چرا كه همانطور كه گفتيم اينها پايه آموزش خط تحريري و زيبا نويسي و خوش خطي با خودكار و مداد در آينده است .

دوستان عزیز و همراهان گرامی سایت خوش خطی دات آی آر، جهت ادامه آموزش تا سطوح پیشرفته از طریق آموزش های مجازی به کانال تلگرام ما مراجعه کرده و در کلاس های مجازی خوش خطی ثبت نام کنید.

khoshkhati-telegram

%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9-%d8%ae%d8%b7-%d8%aa%d8%ad%d8%b1%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%ae%d9%88%d8%b4-%d8%ae%d8%b7%db%8c

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ