هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

  دانلود مراسم اختتامیه المپیک ۲۰۱۲ لندن + خرید پستی اختتامیه

اختتامیه المپیک لندن

اختتامیه المپیک لندن


شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید مراسم اختتامیه از لینک زیر استفاده کنید.

این مجموعه با کیفیت HD بوده و شامل تمام اتفاقات و حواشی مراسم اختتامیه بوده که بدون کوچکترین سانسور در بسته بندی شکیل و با کاور مخصوص برای شما ارسال خواهد شد.لینک زیر فقط شامل مراسم اختتامیه است.

 پرداخت هزینه به مامور پست

المپیک۲۰۱۲ لندن با یک اختتامیه پر شکوه و پر ترانه به پایان رسید و میزبانی رقابتهای بعدی المپیک به طور رسمی به شهر ریو دوژانیروی برزیل واگذار شد.

در مراسم اختتامیه که بیش از سه ساعت ادامه یافت، بسیاری از بزرگترین ستاره های موسیقی پاپ بریتانیا در دهه های اخیر، از جمله گروه اسپایس گرلز، جرج مایکل و البو به هنر نمایی پرداختند.

پیش از خاموش کردن شعله المپیک لندن، پرچم رسمی رقابتها به شهردار ریو دوژانیرو تحویل داده شد.

دانلود اختتامیه المپیک لندن

دانلود اختتامیه المپیک لندن

بهترینهای بریتانیا

در پایان مراسم که در حضور بیش از ۱۰ هزار ورزشکار و ۸۰ هزار تماشاچی برگزار شد، شعله المپیک به شکل دراماتیکی خاموش شد. هر یک از کشورهای شرکت کننده در این رقابتها، یک شاخه از مشعل را دریافت خواهند کرد.

در حالی که آسمان فراز استادیوم جنوب لندن با آتش بازی نور افشانی شده بود و گروه Who ترانه “نسل من” را اجرا کرد، بارانی از بریده های کاغذی قرمز، سفید و آبی بر کل فضای استادیوم پخش شد.

انتهای مراسم اختتامیه که با آوای ناقوس ساعت بیگ بن لندن آغاز شد، تقدیری بود از موسیقی، مد و فرهنگ بریتانیا.

شاهزاده هری به نمایندگی از ملکه الیزابت در این مراسم شرکت کرد و صحنه اجرای مراسم اختتامیه به شکل پرچم بریتانیا طراحی شده بود. بیش از ۳۵۰۰ نیروی داوطلب در اجرای این مراسم مشارکت داشتند.

در بخشی از مراسم، گروه اسپایس گرلز که با پنج تاکسی مشکی معروف لندن وارد صحنه شدند، ترانه Spice Up Your Life را اجرا کردند و بعد گروه Take That با حضوری غیر مترقبه ترانه معروف و عاشقانه “ما می توانیم دنیا را بگردانیم” را اجرا کردند.

خرید فیلم اختتامیه المپیک لندن

خرید فیلم اختتامیه المپیک لندن

 

تصور می شد که به خاطر سوگواری خواننده اصلی این گروه که فرزندش روز شنبه بیجان به دنیا آمد، آنها در این مراسم حاضر نشوند.

کیم گاوین که کارگردانی هنری مراسم را به عهده داشت بسیاری از ستاره های دیگر عالم هنر بریتانیا، از جمله جرج مایکل، جسی جی، مدنس (Madness) و گروه پت شاب بویز را برای اجرای این مراسم گرد هم آورده بود.

در بخش آئینی مراسم اختتامیه، بوریس جانسون، شهردار لندن پرچم المچیک را از ژاک روگ تحویل گرفت و به الدواردو پائز، شهردار ریو دوژانیرو تحویل داد.

در پایان رقابتهای المپیک لندن، تیم ورزشکاران ایالات متحده آمریکا با ۴۸ مدال طلا صدر نشین رقابتها شد، چین با ۳۸ طلا در رتبه دوم قرار گرفت، و بریتانیا با ۲۹ مدال طلا در رتبه سوم ایستاد. تیم ایران با کسب ۴ مدال طلا، پنج نقره و سه مدال برنز در رتبه هفدهم جهان ایستاد که بهترین نتیجه تیم ایران در ۱۴ دوره مسابقات المپیک گذشته محسوب می شود.

در این رقابتها همچنین در مجموع ۴۴ رکورد جهانی و ۱۱۷ رکورد المپیک شکسته شد.

اینها گوشه ای از حواشی و اتفاقات مراسم اختتامیه المپیک ۲۰۱۲ لندن بوده.شما دوستان عزیز میتوانید برای خرید مراسم اختتامیه از لینک زیر استفاده کنید.این مجموعه با کیفیت HD بوده و شامل تمام اتفاقات و حواشی مراسم اختتامیه بوده که بدون کوچکترین سانسور در بسته بندی شکیل و با کاور مخصوص برای شما ارسال خواهد شد .

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ