هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

رسم الخطي كه امروزه براي آموزش خط تحرير و خوشنويسي با مداد و خودكار در مدارس به دانش اموزان كلاس اول ابتدايي بكار ميرود شباهت اندكي به خوشنويسي و خط نسخ دارد. در اين رسم الخط براي راحت نويسي دانش اموزان و ساده تر شدن خط و شيوه هاي آموزش خوشنويسي قسمت هايي از دورها و انحناها به خطوط مستقيم تبديل شده است.

براي اتصالات خط هم از زاويه ها و گوشه هاي هندسي استفاده ميشود. در اين خط كليه حروف و حركت هاي افقي حروف و اتصالات بر خط زمينه منطبق است .

خوشنويسي و خط تحريري در كلاس اول ابتدايي

خوشنويسي و خط تحريري در كلاس اول ابتدايي

در اين دوره بهترين وسيله نوشتن براي دانش آموزان و محصلين مداد است . خوشنويسي با مداد و آموزش خط با مداد بهترين راه و روش آموزش خوشنويسي براي دانش آموزان كلاس اول دبستان است .

 مهمترين نكته اي كه دانش آموزان بايد در هنگام تمرين و نوشتن خط با مداد و خودكار دقت كنند درست نوشتن شكل حروف و توجه به جاي هر حرف نسبت به خط زمينه است .

معلم ميتواند براي آموزش خوش نويسي آسانتر به دانش آموزلن و جالبتر كردن روش آموزش خود از لوحه هايي با شكل درشت حروف استفاده كند و همزمان با ياددادن صداها و نحوه خواندن حروف نوشتن آنها را نيز به همان ترتيبي كه در كتاب فارسي پيش بيني شده است آموزش دهد .

دانلود-کتاب-آموزش-خط-تحریر

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ