هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی
زیبا نویسی

زیبا نویسی

در باب ضرورت و اهمیّت زیبانویسی از دیر باز سخن بسیار رفته است، نقدها و بررسی های کارشناسان فن و روایات منقول از بزرگان علم و دین،همه حاکی از آن است که به قدر نیاز به این موضوع پرداخته شده است.امّا آنچه از دید نگارنده ضرورت پرداختن به این مهم تلقّی شده است، وجه اجتماعی آن است.

امروزه ما شاهد گروه کثیری از افراد جامعه خود هستیم که از دست خطّ خویش رنج برده وبدلایل متعددی از جمله عدم آموزش صحیح در مدارس خطّ زیبایی ندارند.اغلب این افراد متناسب با حرفه و یا تحصیلات خود، پس از گذشت زمان زیادی از دوران نوجوانی، به فکر اصلاح خطّ خویش می افتند.

پس  برای دوستان عزیز نوجوان،بهتر است که از همان ابتدای تحصیل به خطّ خود اهمیّت داده و زیبا نوشتن را به طور جدّی دنبال کنند تا در آینده دچار این قبیل مشکلات نشوند.

خوشنويسي و خط خودکاری

خوشنويسي و خط خودکاری

هنرجویان گرامی، تمرین خوشنویسی نیز مانند بسیاری از کارهای دیگر روش خاصّ خود را دارد، بنابراین نباید تصوّر شود که با ثبت نام در کلاس و یا خرید کتاب های آموزش خوشنويسي و آموزش خط تحريري يا اموزش خوشنويسي با خودكار بدون درنظر گرفتن روش تمرین،می توانید به خطّی خوش دست پیدا کنید.پس با رعایت اصول نوشتن و کمی صبر و حوصله به هدف خود خواهید رسید.

بنابر آنچه گفته شد قبل از شروع تمرین به این نکاتي كه در پست هاي ديگر تحت عنوان زيبا نويسي و نكاتي در باب زيبا نويسي ارائه شده است دقت نماييد.

دانلود-کتاب-آموزش-خط-تحریر

دوستان عزیز و همراهان گرامی سایت خوش خطی دات آی آر، جهت ادامه آموزش تا سطوح پیشرفته از طریق آموزش های مجازی به کانال تلگرام ما مراجعه کرده و در کلاس های مجازی خوش خطی ثبت نام کنید.

khoshkhati-telegram

%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9-%d8%ae%d8%b7-%d8%aa%d8%ad%d8%b1%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%ae%d9%88%d8%b4-%d8%ae%d8%b7%db%8c

یک دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.

  1. سلام ممنون بسیار زیبا . خیلی خوب میشد اگه یه جشنواره خوشنویسی با خودکار کنار این جشنواره ها میزاشتن تا خودکار هم به اوج خود برسه …

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ