هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

نقاشی با تا کردن کاغذ

عکس هایی از نقاشی های خاص و خارق العاده که به وسیله تا کردن کاغذ ساخته شده اند، این نقاشی ها ساخت دست سیمون شوبرت نقاش مشهور و بزرگ آلمانی می باشد، این هنرمند 37 سال داشته و در خلق آثار خود از هیچ گونه رنگ یا مدادی استفاده نمی کند به نحوی که همه نقاشی های خودر ا به وسیله تا کردن کاغذ د رجهت های مختلف خلق می کند.

جلوه و سبک این نقاشی ها به قدری زیباست که به نظر می رسد با استفاده از دستگاه های خاص یا حداقل با مداد کشیده شده اند.

سایت هنر آباد سعی کرده با نشان دادن نمونه هایی از نقاشی های این هنرمند بزرگ علاقمندان به نقاشی و طراحی را با سبک های متفاوت و جدید آثار هنری جهان آشنا کند.

علاقمندان به خرید مجموعه های آموزش نقاشی و طراحی می توانند به سایت سیاه قلم مراجعه کرده و علاقمندان به هنر خوشنویسی جهت تهیه مجموعه های آموزشی و ابزار مختلف می توانند به سایت قلمتراش دات آی آر مراجعه کنند.

نقاشی به وسیله تا کردن (1) نقاشی به وسیله تا کردن (2) نقاشی به وسیله تا کردن (3) نقاشی به وسیله تا کردن (4) نقاشی به وسیله تا کردن (5) نقاشی به وسیله تا کردن (6) نقاشی به وسیله تا کردن (7) نقاشی به وسیله تا کردن (8) نقاشی به وسیله تا کردن (9) نقاشی به وسیله تا کردن (10) نقاشی به وسیله تا کردن (11) نقاشی به وسیله تا کردن (12) نقاشی به وسیله تا کردن (13) نقاشی به وسیله تا کردن (14) نقاشی به وسیله تا کردن (15) نقاشی به وسیله تا کردن (16) نقاشی به وسیله تا کردن (17) نقاشی به وسیله تا کردن (18)

یک دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.

  1. محمد گفت:

    سلام
    چجوری درست کردن اینارو دقیقن؟

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ