هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

پس از ثبت سفارش یک کد پیگیری توسط سیستم به شما اختصاص خواهد یافت . برای پیگیری اولیه سفارش خود با مراجعه به سایت GuilanHT و درج شماره پیگیری از وضعیت سفارش خود مطلع میشوید که آیا ارسال شده است یا خیر ؟

پس از ثبت سفارش یک کد پیگیری توسط سیستم به شما اختصاص خواهد یافت . برای پیگیری اولیه سفارش خود با مراجعه به سایت http://www.466.ir و درج شماره پیگیری از وضعیت سفارش خود مطلع میشوید که آیا ارسال شده است یا خیر ؟

پس از وارد کردن شماره پیگیری خود ، اطلاعات کامل سفارش شما به همراه اطلاعات تماس با فروشگاه به شما نمایش داده میشود .

در قسمت پایانی این پنجره شماره رهگیری پستی مرسوله ارسال شده خود را مشاهده میکنید که یک شماره 10 رقمی است . با وارد کردن این شماره در سایت پست به آدرس http://tntsearch.post.ir میتوانید از وضعیت سفارش خود به صورت لحظه به لحظه و اطلاع از اینکه مرسوله شما هم اکنون در کدام واحد پستی قرار دارد اطلاع یابید .

» در صورتی که سفارش شما در حالت معلق قرار دارد ، بدین معنا است که هنوز سفارشتان توسط مدیر فروشگاه مورد تایید و آماده سازی برای ارسال قرار نگرفته است.

»» در صورتی که سفارش شما در حالت آماده به ارسال قرار دارد بدین معنا است که سفارشتان توسط مدیر فروشگاه موردبازبینی قرار گرفته و تایید شده و تحویل پست داده شده است و تنها کافی است چند روزی منتظر بوده تا سفارشتان را در آدرسی که ذکر کرده بودید تحویل بگیرید .

توجه مهم : اگر هنوز سفارش خود را دریافت نکرده اید ، به هیچ وجه سفارش خود را مجددا ارسال نکنید … بلکه به ما از طریق بخش تماس با ما اطلاع دهید .

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ