هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران و به نقل از سایت دولت، وزیر ورزش و جوانان گفت:‌ هدیه ویژه دولت به مدال آوران المپیک لندن برای نشان طلا، نقره و برنز به ترتیب 200 ، 150 و 100 سکه خواهد بود.

وزیر ورزش و جوانان گفت:‌ هدیه ویژه دولت به مدال‌آوران المپیک لندن برای نشان طلا، نقره و برنز به ترتیب 200 ، 150 و 100 سکه خواهد بود.

عباسی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران افزود: برای الهه احمدی نیز یک دستگاه اتومبیل به عنوان جایزه ویژه در نظر گرفته ایم.

وی روحیه کاروان المپیکی ایران را بسیار مطلوب توصیف کرد و گفت: آنها با اعتماد به نفس قابل توجهی در این مسابقات ظاهر شدند.از نکات مثبت این دوره از المپیک این است که ما در گذشته درخصوص رشته کشتی، تکواندو و وزنه برداری امید داشتیم اما در این دوره در بخش تیراندازی، تنیس روی میز و بوکس نیز ورزشکاران ما خوب ظاهر شدند.

وی افزود: مقام ششمی خانم الهه احمدی و تلاش نوشاد عالمیان نیز موید همین مطلب است که ورزشکاران ما قوی تر ظاهر شدند.مهمترین دیدار کاروان ورزشکاران ایرانی هفته آینده خواهد بود که حتما خودم حضور خواهم یافت.

عباسی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه علت حضور نداشتن برخی مسئولان در زمان مسابقات ورزشکاران ما چه بوده است گفت: تا آنجا که می دانم مسئولان مربوط حضور خوبی داشته اند اما این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

خرید فیلم مراسم افتتاحیه المپیک - بالغ بر ۸ گیگ با کیفیت عالی ۲DVD

خرید فیلم مراسم افتتاحیه المپیک – بالغ بر ۸ گیگ با کیفیت عالی ۲DVD

برچسب ها :

ارسال دیدگاه


*

فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ