هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

آموزش تلفظ صحیح لغات انگلیسی

آموزش تلفظ صحیح لغات انگلیسی

مشخصات این مجموعه:

زبان آموزش ها فارسی روان و ساده

دارای آموزش های ویدئویی و دسته بندی شده

ارائه شده بر روی یک حلقه دی وی دی

مدت زمان آموزش 1 ساعت و 26 دقیقه

آموزش تلفظ صحیح لغات انگلیسی

این بار برای علاقه مندان به زبان انگلیسی مجموعه ای بسیار کامل و گرانبها از موسسه learning english تهیه نموده ایم.

فیلم آموزشی pronunciation tips به شما تلفظ صحیح و دقیق لغات زبان انگلیسی را آموزش میدهد.

این مجموعه که به نوعی کامل ترین مجموعه به حساب می آید برای تلفظ لغات زبان انگلیسی به طرز صحیح میباشد که بسیار در سطح خود کامل  است.

این مجموعه به صورت یک فیلم آموزشی بوده و نکته قابل توجه در رابطه آن طریقه آموزش استاد به زبان آموزان میباشد. زیرا گوینده به گونه ای رفتار می نماید که گویی در مقابل شما ایستاده و در حال آموزش به شما میباشد.

در این مجموعه خواهید دید که حرف a صدا های مختلفی داردمثل (آ) ، (اُ) ، (اَ) و غیره که بر اساس حروف همجوار یا موجود در آن کلمه تعیین میگردد. مثلا اگر a قبل از (ss) ، (l) ، (ph) ، (th) ، (r) بیاید معمولا صدای آ میدهد مثل car . grass bath class. calm bar photogragh . after for telegraph . path star craft. park father pass

و سپس تعدادی لغت را در رابطه این حرف فونیک تلفظ مینمایید در نتیجه علاوه بر آشنایی دقیق و کامل با حروف فونتیک طریقه ی تلفظ لغات آنرا نیز فرا میگیرد.

از دیگر ویژگی های این مجموعه میتوان به نمایش حرکات لب ها و زبان در هنگام تلفظ با دو دوربین مختلف اشاره نمود.

آموزش تلفظ صحیح لغات انگلیسی

 مبحث speaking یا همان مکالمه در هر زبانی همواره مهم ترین مبحث در کاربرد آن زبان می باشد. اگر شما بتوانید یک زبان را به درستی مکالمه کنید میتوانید ادعا کنید که آن زبان را به طور کامل فرا گرفته اید.

در زبان انگلیسی همواره مشکل در بحث بومی (native) بودن لهجه در مکالمه ها وجود دارد. مجموعه آموزشی بی نظیر learning english pronunciation tips به شما یاد میدهد تا چگونه لهجه خود را مثل یک انگلیسی زبان واقعی تغییر دهید و در مکالمه ها و اثر گذاری بیش از حدی باشید. این مجموعه آموزشی تلفظ زبان انگلیسی شامل ویدئو های آموزشی متفاوت میباشد که به شما یاد میدهد تا چگونه هر یک از اصوات انگلیسی را به طوری که یک فرد بومی ادا میکند، تلفظ کنید. همچنین تمرین هایی نیز در این مجموع وجود دارد تا شما تفاوت های بین لهجه خود و لهجه بومی را کاملا متوجه شوید و سعی در رفع این مشکل داشته باشید.

آموزش تلفظ صحیح لغات انگلیسی

آموزش تلفظ صحیح لغات انگلیسی

31000 تومان سفارش دهید
فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ