هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

آموزش جامع و کاربردی نقاشی

آموزش جامع و کاربردی نقاشی

آموزش جامع و کاربردی نقاشی برای تمامی سنین اگر شما نیز تصمیم دارید تا گامی در راستای پیشرفت نقاشی کودک خود بردارید یا خود علاقه مند به کشیدن نقاشی هستید این محصول میتواند به شما کمک کند تا بتوانید طرح های ذهنی خود را بر روی صفحه طراحی و آنها را به راحتی با ماژیک و یا مداد رنگی با همراه با سایه روشن رنگ آمیزی کنیم.

 

راه های بسیار متفاوتی برای آموزش نقاشی وجود دارد. بهترین کار در قدم اول تفکیک گروه های سنی است. زیزا تفاوت سن یعنی تغییر باور ها، خیال ها و رویا ها، مثلا باور و شناخت یک کودک 6 ساله از دنیا با یک جوان 21 ساله متفاوت است.

آموزش نقاشی به کودکان زیر 6 سال

در این دوره کودک از کمترین اطلاعات علمی برخوردار است. بنابر این بسیاری از باورهایشان ساخته و پرداخته ذهن و خیال کودکانه شان است. اکثر فضاهایی را که میسازند، تخیلی بوده و قابل لمس و رویت ما نیست. اولین گام برای آموزش به این گروه سنی باور دنیای خیالی است. همه چیز در دنیای آنها برای ما توصیف شده نیست. بهترین و گویا ترین زبان برای شناهت این دنیا زبان خود آنهاست. برای کشف آنها تغییر فضا امکان پذیر نیست؛ چون آنها را از خیال های تکرار نشدنی دور نگه میداریم. پس اولین گام جهت آموزش، دنیای فردی هر کودک است و رسیدن به تخیل آنها.

بهترین آموزش نقاشی

بهترین سن برای شروع آموزش از پایان 4 سالگی است. این موضوع برای همه صدق نمیکند. بعضی امکان ماندن در یک جای مشخص تحت عنوان کلاس به مدت نسبتا طولانی را ندارند یا اینکه آمادگی پذیرش آموزش در آنها شکل نگرفته یا بعضی ها در 3 سالگی امکان آموزش درونشان شکل گرفته است(که در این مورد بیشتر دختر بچه ها به چشم میخورند) باید توجه داشت آموزش نقاشی به کودکان باید به روش غیر مستقیم باشد. یک مربی باید از موسیقی، تائتر، بازی ، قصه، شعر و … استفاده کند و فضایی به وجود آورد تا هنر جوی خود را با زبان تصویری آشنا سازد. نقاشی یک زبان بین المللی است. زبانی برای گفتن ناگفته های خود.

آموزش جامع و کاربردی نقاشی

آموزش جامع و کاربردی نقاشی

مجموعه آموزشی نقاشی برای تمامی سنین

بیش از 300 دقیقه فیلم آموزشی مفید نقاشی 

همراه با دوبله فارسی

نام اثر به لاتین Art education for all ages

این مجموعه در 1 دی وی دی اورجینال ارسال می گردد

 آموزش نقاشی با ماژیک 

و آموزش رنگ آمیزی سایه روشن

کلیه محصولات فروشگاه دارای گارانتی کیفیت و پکیج اورجینال می باشند

این محصول را تنها با پانزده هزار تومان درب منزل تحویل بگیرید

چیزی که در نقاشی مهم است و میتواند باعث پیشرفت شما شود. خلق سبک ها و ایده های نو میباشد که به نوع نقاشی ها به امکانات بستگی ندارند بلکه به ذهن نقاش بستگی دارند.

نقاشی یا نگارگری فرایندی است که طی آن رنگ بر روی سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش میکنند؛ همچنین به اثری که در این فرآیند خلق میشود نیز نقاشی میگویند و فردی که این فرایند توسط او انجام میگیرد نقاش نام دارد، به خصوص زمانی که نقاشی حرفه ی شخص باشد. نقاشی یکی از رشته های اصلی هنر های تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری میباشد. اولین نقاشی هایی یافت شده در غار ها حاکی از آن است که انسان های اولیه با کشیدن نقش حیوانات به شکارشان به نوعی خود را آماده نبرد با آنها میکرده اند.

آموزش جامع و کاربردی نقاشی

آموزش جامع و کاربردی نقاشی

این محصول را تنها با پانزده هزار تومان درب منزل تحویل بگیرید

روش خرید: برای خرید آموزش جامع و کاربردی نقاشی برای تمامی سنین -اورجینال، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا  وارد درگاه بانک شده و پس از پرداخت هزینه محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

29500 تومان سفارش دهید
فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ