هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

آموزش طراحی مدل با سیاه قلم

آموزش طراحی مدل با سیاه قلم

آموزش طراحی مدل با سیاه قلم دوبله شده به زبان فارسی

جفری واتس یکی از مربیان برجسته طراحی سر، بدن و اشکال آناتومی است که هر هنرمند باید به آنها مسلط باشد تا به یک نقاش چیره دست تبدیل شود. شما نیز میتوانید با جف واتس همراه شده و تمامی این موارد را به صورت قدم به قدم یاد بگیرید.

او دارای یک سبک آموزشی مشهور است که یادگیری روابط پیچیده را آسان میکند و نشان میدهد چگونه مهارت های طراحی شکل میگیرد و بطور مستقیم به صورت مهارت های نقاشی در میآید.

اگر برای شما هم پیش آمده و یا شنیده اید که میگویند اول باید طراحی را یاد گرفت تا بعد از آن بتوانید به خوبی نقاشی کنید و یا آموزش طراحی و نقاشی دو بحث جداگانه هستند، اما جف واتس اصرار میکند که میتوان آنها را با هم یاد گرفت و این دو روی هم تاثیر میگذارند اگر با هم یاد گرفته شوند.

نگرش وی در مورد مورد کسب موارد ضروری یک طراحی سریع، نگریستن ، تجریه و تحلیل و اجرا میباشد.

در این مجموعه جفری واتس تمام تکنیک های اساسی آموزش طراحی با مداد از مدل را به صورت کاملا آشکار برای شما شرح میدهد .

این تکنیک های اساسی در طراحی از مدل شامل:

نوع گرفتن مداد طراحی در دست

نوع تراشیدن  و انتخاب مداد مناسب

نحوه حرکت دست بر روی برگه

نوع صحیح نگریستن به مدل

تجزیه و تحلیل طرح

تکنیک سایه زدن به صورت اصولی

و … میباشد

این مجموعه شامل فیلم آموزش طراحی از مدل زنده کتاب آموزش طراحی چهره به صورت پی دی اف و نیز 25 طرح بسیار زیبا از طراحی چهره  میباشد

آموزش طراحي از مدل به شیوه جفری واتس، مجموعه ای است که امروز به شما معرفی مینماییم در این مجموعه جفری واتس نقاشی کردن و طراحی کردن را به صورت همزمان به شما آموزش میدهد او از ابتدایی ترین مراحل آموزش را شروع میکند و تا سایه زدن نهایی به صورت نکته نکته آموزش ها را به شما شرح میدهد. شاید این برای شما یک فرصت استثنائی باشد تا بتوانید در طراحی و نقاشی به درجات بالایی دست پیدا کنید. همچنین کتاب آموزش طراحی از چهره در این مجموعه است که شما میتوانید خطوط اصلی و فرعی هر تصویری را به خاطر بسپارید تا در طراحی از مدل های زنده از آنها استفاده کنید

آموزش طراحی مدل با سیاه قلم

آموزش طراحی مدل با سیاه قلم

 

جفری واتس استاد هنرمند و نقاش برجسته و نیز یک مربی اصول هنری است که در کلاس هایش به نقاشان و طراحان تازه کار اصول و شیوه هایی از نقاشی و طراحی را که تقریبا فراموش شده اند آموزش میدهد.

شاید برای شما نیز جالب باشد که یک هنرمند چگونه مداد طراحی را در دست میگیرد و یا چگونه دست خود را بر روی برگه حرکت میدهد. اکنون این فرصت طلایی برای شما ایجاد شده تا با یک استاد برجسته همراه شده و از تجربیات او استفاده نمایید.

اگر از خود میپرسید که چگونه میتوان در هنگام طراحی یک استاد،  تکنیک های اساسی طراحی را یاد گرفت.

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

 

در آموزش طراحی مدل با سیاه قلم جف واتس روابط حاکم بر سر انسان را در حالتهای مختلف یاد میدهد که شما میتوانید در موقع طراحی از مدل و یا عکس ها به آنها مراجعه نمایید. او قبل از شروع طراحی از مدل، مجموعه ای از تمرینات 5-4 دقیقه ای را در ارتباط با سر انسان به شما نشان میدهدو سپس شروع به طراحی اصلی خود از روی مدل می نماید

این تمرینی است که او در کلاس های خود برای دانشجویان طراحی ارائه میکند و این کار هر هفته تکرار میشود.

اکنون شما میتوانید در یکی از کلاس های او بنشینید، جایی که او این ویدیو را نشان میدهد.

کلیپ آموزش طراحی مدل با سیاه قلم بخشی از مجموعه آموزش طراحی با مداد از مدل است که توسط استاد بزرگ جفری واتس آموزش داده میشود. جفری واتس یکی از مربیان برجسته طراحی و سر و بدن و اشکال و آناتومی است او در این کلیپ به صورت مرحله به مرحله طراحی از اشکال آناتومی و چهره را به شما آموزش میدهد. همچنین نکاتی در رابطه با آموزش طراحی سر انسان در زاویه دید های مختلف نیز برای شما بیان میکند.

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

سایت آموزش نقاشی و خطاطی هنرآباد ، برترین سایت آموزش نقاشی و طراحی است که برخی از محصولات خاص و مورد استفاده هنرمندان و علاقه مندان به هنر را در فروشگاه انلاین هنر عرضه مینماید

31000 تومان سفارش دهید
فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ