هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

آموزش طراحی پرتره

آموزش طراحی پرتره

 

آموزش گام به گام و قدم به قدم طراحی چهره انسان

در مجموعه آموزش پرتره شما به طور کامل با خلق یک چهره انسان آشنا می شوید و همه نکات ترسیم چهره را آموزش می بینید

این مجموعه آموزشی است با استفاده از مداد برای نقاشی کردن از صورت و چهره انسان

در هنرهای تجسمی، طراحی یا به‌صورت یک اثر مستقل و یا به‌عنوان پیش‌ طرحی برای اثر اصلی انجام می‌شود که در این صورت طرح مقدماتی نیز خوانده می‌شود.
یکی از سبک های سنتی نقاشی، کشیدن چهره (پُرتره) با سیاه قلم است که در آن نقاش تمام تبحر خود را برای رسم چهره فرد بر روی کاغذ و یا بوم نقاشی بکار می برد. در این دوره آموزشی شما با راهنمایی ها، تکنیک ه و ترفندهای لازم برای کشیدن یک طرح سیاه و سفید از چهره آشنا می شوید.

آموزش طراحی از چهره

در مجموعه آموزش طراحی چهره انسان قدم به قدم با اصول و قواعد نقاشی از سر آشنا می شوید و جهت هماهنگی بیشتر و دقت در اعضای صورت به ما تکنیک های طراحی آموزش داده می شود.

در ادامه جهت تکمیل طرح خود یا به اصطلاح رنگ آمیزی یا سیاه قلم کاری طرح خود شما احتیاج به آشنایی با نورها و سایه زدن ها دارید که جهت آموزش تکمیلی می توانید از مجموعه آموزش سیاه قلم چهره استفاده کنید.

علاقمندان و دوستداران به طراحی و نقاشی می توانند با استفاده از آموزش های ویدئویی نقاشی در سایت هنر باد هم چنین با استفاده از مدل های مختلف نقاشی قرار داده شده در این سایت تا حد قابل قبولی مهارت طراحی و قلم زنی خود را بال ببرند و به تکنیک های برتر و اصول و قواعد اصلی این هنر دست پیدا کنند.

15000 تومان سفارش دهید
فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ