هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

آموزش نقاشی باب راس دوبله فارسی

آموزش نقاشی باب راس دوبله فارسی

آموزش نقاشی باب راس دوبله فارسی مجموعه آموزش نقاشی با رنگ روغن است که توسط استاد هنرمند باب راس تهیه شده و در قالب فیلم به شما نقاشی رنگ روغنی آموزش میدهد.

در این مجموعه استاد هنرمند باب راس شیوه رسم تابلوها با روشهای کلاسیک خسته کننده که روند آن به کندی پیش میرفت را کنار گذاشته و سبک جالبی از نقاشی (تر روی تر) را اصلاح و آن را سر لوحه کار خود قرار داده است. او با این سبک نقاشی به همه ثابت کرد که هر کسی می‌تواند مانند او نقاشی کند!

 

آموزش نقاشی باب راس دوبله فارسی

 این مجموعه آموزش نقاشی بسیار حرفه ای میباشد و میتوان فیلم های آموزش نقاشی باب راس در مجموعه لذت نقاشی را برای تمامی کسانی که می خواهند نقاشی رنگ روغن را تا سطح پیشرفته دنبال کنند توصیه کرد. باب راس در تمام نقاشی های خود از کلام شیوا و بسیار جذابش و استفاده از استعاراتی مانند: ”این ابر کوچولو داره اونجا شادی می‌کنه“، ”شاد باشی کوه کوچولو“ و … قدم بقدم ما را با روح آرام و دیدگاه زیبای خود از زندگی آشنا می‌کند.

فیلم آموزش نقاشی باب راسفیلم آموزش نقاشی باب راس

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

این بار با استاد بزرگ نقاشی جهان باب راس همراه شوید تا بصورت قدم به قدم اصول نقاشی رنگ روغن را فرا بگیرید.

آماده سازی بوم نقاشی، نحوه ترکیب رنگ ها بر روی تخته رنگ ، نکات کلیدی در استفاده از قلم مو ها، معرفی و شناخت رنگ ها، ترکیب رنگ های جدید متناسب با اجزای نقاشی و نحوه نور پردازی، استفاده از انواع قلمو ها(با ضخامت های متفاوت) برای ترکیب رنگ ها روی بوم و ایجاد جلوه هایی مانند مه، ابر، نور غروب، نور صبحگاهی، مهتاب و … ، انواع تکنیک های ضربه زدن به بوم با قلمو برای ایجاد بافت های متفاوت تکنیک ترسیم عناصر طبیعی (درخت، خورشید، ابر، دشت، تپه، دریا، دریاچه، پرندگان)در فواصل دور و نزدیک، تکنیک هایلایت و نور پردازی اوقات متفاوت روز و شب استفاده از قلم مو و کاردک با تغییرات زاویه دست)و ایجاد جلوه بعد در تصاویر، نحوه تهیه بوم تیره، ترسیم آسمان در شرایط مختلف جوی و موارد متعدد آموزشی دیگر.

 

آموزش نقاشی باب راس دوبله فارسی

آموزش نقاشی باب راس دوبله فارسی

سرفصل های آموزشی این مجموعه به شرح زیر است

معرفی و شناخت رنگ ها 

آموزش نور پردازی در نقاشی

تکنیک های ضربه زدن به بوم

دوبله شده به زبان فارسی

تهیه شده در 4 DVD  

با بیش از 10 ساعت فیلم آموزشی

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

رابرت نورمن راس متولد ۲۹ اکتبر ۱۹۴۲نقاش آمریکایی، معلم هنر و مجری تلویزیون بود. او بیشتر به عنوان سازنده و مجری برنامه لذت نقاشی که برای بیش از ۱۰ سال از شبکه پی‌بی‌اس در ایالات متحده و کانادا پخش شد، شناخته می‌شود. برنامه او با نام ”لذت نقاشی با باب راس“ از سال ۱۹۸۳ شروع به تولید شدند که میلیونها نفر در سراسر دنیا این برنامه‌های تلویزیونی را مشاهده می‌کنند.

باب راس در برنامه‌هایش به همه ثابت می‌کند که هر کسی می‌تواند مانند او نقاشی کند! او با کلام شیوا و بسیار جذابش و استفاده از استعاراتی مانند: ”این ابر کوچولو داره اونجا شادی می‌کنه“، ”شاد باشی کوه کوچولو“ و … قدم بقدم ما را با روح آرام و دیدگاه زیبای خود از زندگی آشنا می‌کند.

 سایت آموزش نقاشی و خطاطی هنرآباد ، برترین سایت آموزش نقاشی و طراحی است که برخی از محصولات خاص و مورد استفاده هنرمندان و علاقه مندان به هنر را در فروشگاه انلاین هنر عرضه مینماید
22000 تومان سفارش دهید
فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ