هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

اصول طراحی و نقاشی

اصول طراحی و نقاشی

اصول طراحی و نقاشی از آن دسته اطلاعاتی است که هر هنرمندی در هر مقطعی چه دانشجو باشد چه هنر جو، چه دانش آموزان باشد و چه علاقه مند به هنر باید از آن آگاه باشد این دانستنی های هنری حتی برای هنرمندانی که در ضمینه نرم افزار های طراحی و گرافیک کار میکنند نیز کاربرد دارد.

اگر شما نیز علاقه مند به یک رشته هنری هستید این نرم افزار برای شما نیز کاربرد دارد

اصول طراحی و نقاشی

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

اصول طراحی و نقاشی مجموعه آموزشی از سرای هنر میباشد که درآن دانستنی های هنری به هنرمند ،عکاس ، نقاش ،طراح و یا افرادی که با نرم افزار های طراحی و گرافیک کار میکنند آموزش داده میشود. رنگ ، نور و پرسپکتیو از اساسی ترین اطلاعاتی است که هر فردی که در حیطه هنر کار میکند باید بداند و این اصول را بتواند در طراحی های خود به کار بگیرد امروزه در عصری زندگی میکنیم که در هر زمینه ای هنر حرف اول را میزند پس اگر میخواهیم یک فرد به روز در کار خود باشیم بهتر است با این اصول آشنا شویم

اگر شمایک نقاش هستید به خوبی تاثیر رنگ ها را در نقاشی درک میکنید و حتی این که نور چه تاثیری در نقاشی شما خواهد داشت اکنون وقت آن رسیده این اطلاعات خود را به روز کنید تا بتوانید در رشته هنری خود موفق تر باشید در این نرم افزار آموزشی کلیه اطلاعاتی که شما باید در مورد رنگ ها و نور بدانید و اصول طراحی و نقاشی  آموزش داده میشود و همچنین راه ها و نکات طلایی در بکار گیری رنگ ها و نور در طراحی و نقاشی و یا هر هنر گرافیکی دیگر شرح داده مشود.

همه معماران و طراحان گرافیکی و حتی نقاش ها میدانند درنقاشی این پرسپکتیو است که به  نقاشی و طراحی آنها جانی تازه ای میبخشد حال باید قوانین پرسپکتیو را به خوبی بشناسید تا بتوانید آنها را در نقاشی و طراحی های خود به کار بگیرید این نرم افزار آموزشی هر آنچه که شما باید در مورد پرسپکتیو بدانید به شما آموزش میدهد که این اطلاعات شامل تمرین پرسپکتیو – تاریخ پرسپکتیو – قوانین پرسپکتیو  خطای دید در پرسپکتسو و… میباشد.

ترکیب بندی از جمله تکنیک هایی است که در همه جای زندگی به کار میرود این که شما بدانید چگونه چند طرح را با هم ترکیب کنید و یا چگونه چند وسیله را در کنار هم قرار بدهید بدون این که هیچ تضادی در آنها دیده شود از مواردی است که از ترکیب بندی نشات میگرد.

حال اگر تمام این نکات را بدانید و همچنین اطلاعاتی در رابطه با تاریخ هنر و اطلاعات هنری داشته باشد و بتوانید این اصول اساسی طراحی را به کار بگیرید و با هنر خود ترکیب کنید به یک هنرمند تمام عیار تبدیل میشوید.

نرم افزار آموزشی سرای هنر یک نرم افزار هنری کاملا پویا است که شما را با رنگ ، نور، پرسپکتیو، ترکیب بندی ، هنر ، تاریخ هنر و اطلاعات هنری آشنا میکند

این نرم افزار به صورت سه بعدی طراحی شده و در همه قسمت های آن با دستورات خاص کاربر اجرا میشود نرم افزار به خوبی پویا نمایی شده و به کاربر این امکان را میدهد تا بتواند نقاشی های طراح های بزرگ و تصاویر مختلف را از دید پرسپکتیو مشاهده کند در هر تصویر به کاربر نقطه دید را نمایش داده و تصویر را از همان دید به کاربر نمایش میدهد  این پویا بودن در تمام بخش های نرم افزار قابل مشاهده است

بخشی کوچکی از این نرم افزار را به صورت فیلم برای شما عزیزان قرار داده ایم. امیدواریم این نرم افزار به بالا بردن اطلاعات هنری شما عزیزان کمک کند.قابل توجه عزیزانی که این نرم افزار را خریداری میکنند حتما توجه داشته باشند که فونت نرم افزار را از روی سی دی در مسیر C:\Windows\Fonts کپی کرده و نرم افزار QuickTime Player را نیز بر روی سیستم خود نصب نمایند.

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c
 سایت آموزش نقاشی و خطاطی هنرآباد ، برترین سایت آموزش نقاشی و طراحی است که برخی از محصولات خاص و مورد استفاده هنرمندان و علاقه مندان به هنر را در فروشگاه انلاین هنر عرضه مینماید
30500 تومان سفارش دهید
فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ