هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

الگو جعبه های کادویی و تجاری

الگو جعبه های کادویی و تجاری

الگو جعبه های کادویی و تجاری محتویات مجموعه جعبه سازی و بسته بندی است در این مجموعه شما میتوانید الگو های مورد نظر خود را در نرم افزار های برداری باز کرده و به مقیاس مورد نظر خود تبدیل نمایید.

ساخت جعبه یکی از هنر های خاص است که هر کسی میتواند با توجه به نیاز خود دست به کار شود و یک جعبه زیبا بسازید برای ساخت جعبه در مرحله اول شما نیاز به اندازه های وسیله ای که میخواهد برای آن جعبه تهیه کنید دارید و سپس لازم است که الگو جعبه مورد نظر را طراحی کنید شاید شما بتوانید به صورت مستقل الگوی جعبه ها را طراحی کنید ولی زمان زیادی را از دست خواهید داد.

این مجموعه جعبه سازی و بسته بندی شامل فایل های قابل ویرایش الگو های جعبه میباشد که شما میتوانید به وسیله نرم افزار های برداری jpg&eps  اندازه ها و مقیاس خطوط الگو ها را کم و زیاد کنید.

الگو جعبه های کادویی و تجاری

الگو جعبه های کادویی و تجاری

تهیه هدیه برای مناسبت های مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است اما تزئین جعبه هدیه نیز اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا باعث میشود فرد مورد نظر متوجه شود چه میزان اهمیت و ارزش برای او  قائل هستیم.

ظاهر هدیه تقریبا برای همه ی افراد جامعه اهمیت دارد. امروزه ایده های زیبا و جذابی برای تزئین جعبه هدیه طراحی شده است که ما قصد داریم شما را با انواع مختلف این جعبه های هدیه آشنا کنیم و الگو آنها را به شما آموزش دهیم. پس در این مطلب با ما همراه باشید.

مجموعه جعبه سازی و بسته بندی مجموعه ای از جعبه های بی نظیر از انواع طرح های فانتزی. جعبه های کادویی ، پاکت های خاص و زیبا ، طرح های برداری ، جعبه های تجاری زیبای قابل ویرایش میباشد

الگو جعبه های کادویی و تجاری

الگو جعبه های کادویی و تجاری

همه ی ما از اهمیت بسته بندی در دنیای مدرن امروزی با خبر هستیم. این روز ها همه ترجیح میدهند محصولاتی را با جعبه و بسته بندی های زیبا تهیه کنند و بسته بندی نا مناسب به معنای ان است که آن محصول بی کیفیت بوده و ارزش خریداری ندارد.

حال اگر شما به دنبال آموزش ساخت جعبه هستید این مجموعه ارزشمند میتواند نیاز شما را برطرف کند در این مجموعه انواع مختلف جعبه قابل ویرایش با نرم افزار های خاص برداری jpg&eps همراه با نرم افزار قابل نصب قرار دارد.

با افزایش جمعیت، رشد تکنولوژی و افزایش سطح استانداردهای زندگی در جوامع امروزی، مصرف محصولات با محتوای بسته بندی های کوچک افزایش یافته است.

الگو جعبه های کادویی و تجاری

الگو جعبه های کادویی و تجاری

این امر باعث شد به آموزش ساخت جعبه بپردازیم مجموعه جعبه سازی و بسته بندی مجموعه ای از جعبه های بی نظیر تجاری و فانتزی قابل ویرایش که الگو های جعبه های همه ی محصولات مختلف در آن قرار دارد

پس اگر شما تصمیم دارید جعبه یک محصول را طراحی کنید باید بدانید ابتدایی ترین چیزی که نیاز دارید طرح و الگو جعبه محصول است بعد از آن شما به اندازه های محصول خود نیاز دارید تا بتوانید جعبه ای در ابعاد مناسب تهیه کنید. در این بین سرعت نیز موضوع قابل اهمیتی است شاید  اگر شما تصمیم بگیرید که خودتان الگوی جعبه مورد نظر را طراحی کنید ممکن است زمان زیادی از شما گرفته شود پس میتوانید با استفاده از الگو های آماده به روند کار خود سرعت ببخشید

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

سایت آموزش نقاشی و خطاطی هنرآباد ، برترین سایت آموزش نقاشی و طراحی است که برخی از محصولات خاص و مورد استفاده هنرمندان و علاقه مندان به هنر را در فروشگاه انلاین هنر عرضه مینماید
28000 تومان سفارش دهید
فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ