هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

طراحی با زغال فشرده

طراحی با زغال فشرده

طراحی با زغال فشرده یکی از سبک های هنری است که طرفداران بسیار زیادی دارد. در طراحی با زغال با وجود این که تنها از رنگ سیاه زغال و سفیدی برگه در آن استفاده شده دارای جذابیت بسیار زیادی است حتی گاهی از طرح های سیاه سفید طراحی با زغال از برخی از نقاشی های رنگا رنگ جذاب تر است.

فیلم آموزش طراحی با زغال فشرده

فیلم آموزش طراحی با زغال با بیش از یک ساعت آموزش طراحی چهره با زغال

ژاومیک وو طراحی است که با هر ابزار طراحی می‌تواند کار کند. در این مجموعه او از زغال و چوب به روش های مختلفی استفاده می‌کند تا تکنیک های بی نظیر سر مدل انسان را به شما بیاموزد.

آموزش طراحی چهره با زغال

آموزش طراحی چهره با زغال

ژاومیک وو طراحی است که با هر ابزار طراحی میتواند کار کند.اگر شما کتاب های طراحی او را خریداری کرده اید باید دیده باشید که او از زغال و چوب به روش های مختلفی استفاده می‌کند تا کار های جالب و بی‌نظیری را طراحی نماید. این مجموعه جدید آموزشی طراحی شامل تکنیک‌هایی می‌باشد که‌ وی از آن استفاده میکند تا مدل سر یک دختربچه را طراحی کند و موهایش را نیز ترسیم کند بخشی که ممکن است برای بیشتر افراد کار مشکلی تلقی شود.

روال کاری‌اش از یک‌لایه و با زغال چوب شروع می‌شود (در بیشتر فرم ها) و در بخش بعدی با مدادهای زغالی غلیظ تر کارش را تکمیل می‌سازد و بعد آن از مداد های فشرده ی زغالی استفاده می‌کند. فیلم آموزش طراحی با ذغال طوری طراحی و ساخته شده که کاربر به‌راحتی حرکت دست طراح را مشاهده می‌کند و میتواند تکنیک‌های حرکت دست در طراحی را یاد بگیرد همچنین توضیحاتی که ارائه می‌دهد بسیار گویای طراحی است و فهمیدنش آسان است. او از انگشت‌ها، کف دست‌هایش، دستمال‌کاغذی و مدادپاک‌کن برای نرم‌سازی، ترکیب و هایلایت کردن نواحی روشن طرحش استفاده می‌گیرد.

آموزش طراحی چهره با زغال 2

چگونگی کارش و اینکه از یک برگه سفید چنین طرح زیبا و چشم‌نوازی را بیرون می‌آورد حالتی جادویی دارد اگر شما به طراحی علاقه دارید حتماً باید این مجموعه را بارها و بارها تماشا کنید تا متوجه شوید چطور می‌توان با صرف اندکی دقت در کار طراحی یک مدل سر باکیفیت بالایی رو ترسیم کرد که گویی روی یک برگه‌ی تخت و صاف مجسمه‌سازی شده است.

اگر هنوز کتاب طراحی ژاومینگ وو رو خریداری ننموده‌اید این مجموعه‌ی آموزشی فرصتی استثنایی برای شما می‌باشد تا به محتوی فیلم او دسترسی داشته باشد. این فیلم به زبان فارسی ترجمه‌شده است و حاوی بیشترین اطلاعات درباره روش های مختلف طراحی با زغال است که او از آن‌ها استفاده می‌کند تا با ابزارهای کاری‌اش طراحی عالی را ترتیب بدهد

این فیلم آموزش طراحی با ذغال یک پکیج فوق العاده است که ما آن را برای روند تقویت کار های هنری به شما توصیه می‌کنیم. همچنین اگر قصد دارید از تکنیک‌های عالی برای طراحی کردن استفاده کنید و قصد دارید طراحی را بدون عیب و نقص را داشته باشید می‌توانید از این مجموعه کمک بگیرید.

طراحی با زغال

آموزش طراحی چهره با زغال

آموزش طراحی چهره با زغال

موارد آموزشی در فیلم آموزش طراحی با زغال فشرده به شرح زیر است

درس اول: مقدمه ای بر طراحی سر

درس دوم: ابزار مورد نیاز برای طراحی سر

درس سوم: شروع طراحی سر بخش اول

درس چهارم: شروع طراحی سر بخش دوم

درس پنجم: شروع طراحی سر بخش سوم

درس ششم: شروع طراحی سر بخش چهارم

درس هفتم: شروع طراحی سر بخش پنجم

درس هشتم: شروع طراحی سر بخش ششم

درس نهم: شروع طراحی سر بخش هفتم

درس دهم: شروع طراحی سر بخش هشتم

آموزش طراحی چهره با زغال

آموزش طراحی چهره با زغال

سایت آموزش طراحی و نقاشی هنر آباد یکی از برترین فروشگاه های آنلاین محصولات هنری میباشد

28500تومان سفارش دهید
فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ