هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

آثار هنری پیکاسو

آثار هنری پیکاسو

آثار هنری پیکاسو در مجموعه پیشگامان هنر 5 تهیه شده به زبان فارسی (دوبله) به همراه فیلم مستند و تحلیلی از زندگی و نقد آثار پیکاسو که بخشی از زندگی نامه وی به شرح زیر است، پیکاسو نقاش، پیکرتراش، شاعر، طراح صحنه، گراورساز و سرامیک کار اسپانیایی و یکی از برترین و تاثیرگذارترین هنرمندان سده بیست میلادی بود. او به همراه ژرژ براک، نقاش و پیکرتراش فرانسوی، سبک کوبیسم را پدیدآورد. از جمله آثار مشهور او می‌توان بهدوشیزگان آوینیون و گرنیکا اشاره کرد. پیکاسو بیشتر عمر خود را در فرانسه به سر برد. او به دلیل جستجوگری پرکاری نوآوری و اثرگذاری بر معاصران، یکی از مهم‌ترین هنرمندان سده بیستم به‌شمار می‌آید.مجموعه پیشگامان تاریخ هنر 5 از آثار پیکاسو یکی از کامل ترین محصولاتی است که در آن آثار هنرمند سرشناس استاد پیکاسو  و سبک نقاشی جمع شده و در اختیار شما عزیزان قرار داده است

آثار هنری پیکاسو

آثار هنری پیکاسو

امروز یکی از بهترین مجموعه های پیشگامان تاریخ، پیکاسو را معرفی مینماییم در این مجموعه زندگی نامه پیکاسو  و مجموعه آثار هنری پیکاسو  همراه با مستندزندگی پیکاسو به صورت دوبله فارسی قرار دارد امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد.

آثار هنری پیکاسو

آثار هنری پیکاسو

آثار هنری پیکاسو از مجموعه های ارزشمند هنری است که هر کسی نمیتواند ارزش بالای آن را درک نمایید ، برای بیشتر هنرمندان و نقاشانی که دوست دارند در هنر و سبک نقاشی خود پیشرفت کنند جالب است که به بررسی آثار هنرمندان بزرگ و شناخته شده بپردازند. سبک هنری مدرن استاد پیکاسو یکی از مورد توجه ترین هنر های تاریخ است این نوع سبک هنری با توجه به سادگی در طراحی زیبایی چشم گیری نیز دارد.

آثار هنری پیکاسو

آثار هنری پیکاسو

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

محتویات این  مجموعه شامل موارد زیر میباشد.

زندگینامه پیکاسو

فیلم مستند و تحلیلی از زندگی و آثار پیکاسو

برگزیده ای از مجموعه قدرت هنر opwer of art اثر سیمون اسکاما (مورخ برتانیایی) به همراه دوبله فارسی

گالری اثار با قابلیت چاپ

سبک شناسی آثار

مقالات تحقیقی و نکات خواندنی بسیار …

بدون محدودیت در نصب و اجرا

آثار هنری پیکاسو

آثار هنری پیکاسو

این هنرمند به دلیل جستجو گری ، نو آوری ، پرکاری و اثرگذاری بر معاصران، مهم ترین هنرمند سده بیستم به شمار می آید. در دوره های آبیفام و گلفام استقلال هنری اش را بروز داد. اوضواع بحرانی اروپا، جنگ داخلی اسپانیا و اشغال فرانسه توسط آلمانی ها بر موضوع و محتوای هنری او اثری عمیق گذاشتند و عناصر اساطیری و نمادین در آثارش رخ نمودند. تابلوی گرنیکا نمونه شاخص هنر تمثیلی او در این دوره است. با بهره گیری از هنر بدوی (مجسمه های کهن ایبریایی، صورتکها و تندیسهای آفریقایی)، در راهی تازه قدم گذارد. شاید پیکاسو طراحی را در راهی تازه قدم گذارد. شاید پیکاسو طراحی را برترین وسیله برای انتقال بی واسطه قدرت ابداع خود میدانست . طراحی های دوره جوانی اش ب دور از طبیعت گرایی و بری از هر گونه رونگاری بر اثر تجربه تجسمی به روی کاغذ ترسیم شده اند.

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

 

 

سایت آموزش نقاشی و خطاطی هنرآباد ، برترین سایت آموزش نقاشی و طراحی است که برخی از محصولات خاص و مورد استفاده هنرمندان و علاقه مندان به هنر را در فروشگاه انلاین هنر عرضه مینماید

28500 تومان سفارش دهید
فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ