هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

مجموعه آهنگ های پاواراتی همراه با زندگی نامه

مجموعه آهنگ های پاواراتی همراه با زندگی نامه

مجموعه آهنگ های پاواراتی همراه با زندگی نامه وی در مجموعه برترین موسیقی دانان جهان جمع آوری شده در این مجموعه تمامی آهنگهای لوسیانو پاواراتی را جمع آوری شده و در دسته بندی های مجزا برای شما آماده قرار داده شده.

مجموعه آهنگ های پاواراتی همراه با زندگی نامه

لوسانو پاواراتی یکی از مشهورترین خوانندگان معاصر اپراتور است.

او در ۱۲ اکتبر ۱۹۳۵ به دنیا آمد. محل تولد وی مادنا در ایتالیا است. پدرش خواننده آماتوری بود که برای ارتش موسلینی نان می پخت. اولین کار اپرای او در خانه اپرا در reggio emilia به تاریخ ۲۹ آوریل ۱۹۶۱ به عنوان rodolfo در اپرای la boheme بود. این کار برای او سرمشقی شد.

اجرای آمریکایی در فوریه ۱۹۶۵ به همراه joan sutherland در اپرای luciadi lammermoor واقع در شهر میامی بود. پیشرفته اصلی او از ۱۷ فوریه ۱۹۷۲ با تولید اپرای donizetti oyh la file du regiment و اجرا در متروپولیتن نیویورک شروع شد و در آن جمعیت با 9 اهنگ به سوی آشفتگی رفتند.

پاواراتی نامی آشنا در میان برنامه های تلویزیونی پیدا کرد.یکی از پربیننده‌ترین اپرا های تلویزیونی در مارچ 1977 ساخته  rodolfo به نام livefrom the met از اجراهای مشهور وی بود ، بابت این برنامه جوایز طلا نقره و برنز را از آن خود ساخت. در دهه ۱۹۹0 پاواراتی به علت برگزاری کنسرت در هوای آزاد مورد توجه قرار گرفت.

کنسرت تلویزیونی تلویزیونی او در هاید پارک لندن اولین کنسرت تلویزیونی در پارک در طول تاریخ بوده و جمعیتی حدود 150000 نفر تماشاچی داشت.

در ژوئن ۱۹۹۳ حدود 500000 نفر در پارک  central نیویورک شدند تا برنامه ی او را شاهد باشند و نیز میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا پای تلویزیون های خود برنامه را می دیدند در سپتامبر همان سال در سایه برج ایفل پاریس برای حدود 300000 نفر آوازخواند.

مشهور ترین کار او کنسرت three tenors است که با رقیب خود  jose carreras »piacido domingo اجرا کرد. نوار ها ویدئو های کنسرتش به وسیله الویس پریسلی و رولینگ استونز به قیمت بیشتری فروخته شده است او  در سال ۲۰۰۱ مقام kennedy center  را دریافت کرد  وی به تازگی با دستیار خود ازدواج کرد کرده و صاحب یک دوقلو شد که تنها یکی از آنها به نام آلیس زنده ماند. هیچ کس از همسر سابق و سه دختر او اطلاعی ندارد.

پاواراتی دوست صمیمی پرنسس دیانا بود و از او دعوت کردند تا در مراسم تشییع جنازه دیانا آواز بخوانند اما در خود توان چنین کاری را نمی دید آن را رد کرد.

دانلود بهترین آهنگ پاواروتی

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

قابل ذکر است اگر به دنبال هر محصولی در زمینه آموزش طراحی نقاشی،آموزش خط نستعلیق با خودکار و یا در زمینه هنری دیگر هستید کافیست در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید تا برای شما عزیزان تهیه و در فروشگاه قرار دهیم همچنین منتظر نظرات پیشنهادات و انتقادات شما هستیم

24000 تومان سفارش دهید
فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ