هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

فروغ فرخزاد زندگینامه و مستند زندگی فروغ فرخزاد

فروغ فرخزاد زندگینامه و مستند زندگی فروغ فرخزاد

فروغ فرخزاد زندگینامه و مستند زندگی فروغ فرخزاد و هر آنچه را که میخواهید درباره زندگی فروغ زمان فرخزاد بدانید همه و همه را در مجموعه ای ارزشمند برای شما در قالب 5 دی وی دی گردآوری شده است.

فروغ فرخزاد زندگینامه و مستند زندگی فروغ فرخزاد

فروغ فرخزاد زندگینامه 

فروغ‌زمان فرخ‌زاد هشتم  دی ماه سال ۱۳۱۳ در تهران متولد شد و 24 بهمن ماه 1345 در تهران درگذشت.او معروف به فروغ فرخزاد و فروغ، شاعر نامدار معاصر ایران است.

فروغ فرخزاد شعر

اشعار فروغ فرخزاد در قالب پنج دفتر شعر منتشر شد که از نمونه‌ ای  قابل توجه از شعر معاصر فارسی هستند.او تنها 32 سال سن داشت که بر اثر واژگونی اتومبیل جان باخت.

 فروغ با مجموعه‌های اسیر، دیوار و عصیان در قالب چهارپاره کار خود را آغاز کرد. و در طول عمر خود اثار بسیار زیبایی را خلق کرد.

زندگی و شخصیت فروغ فرخزاد 

در این مجموعه بی نظیر از زندگینامه فروغ فرخزاد  بازی های فروغ فرخزاد در فیلم های مختلف را مشاهده خواهید کرد و  به اشعار بی نهایت زیبای فروغ گوش فرا خواهید داد ، با عکس ها و صداهایی که شاید تا به حال از فروغ فرخزاد ندیده و یا نشینده اید آشنا میشوید و در آخر شاهد صحنه هایی از تصادف تشییع و خاکسپاری این هنرمند برجسته و شاعر خوش نام خواهید بود.

این مجموعه بسیار زیبا از ناصر صفاریان – تصویر بایرام فضلی و بابک بذر افشان – گویندگی بهناز جعفری – تدوین سهراب خسروی – موسیقی امید رئیس دانا میباشد

تئاتر و فیلم فروغ فرخزاد 

در این فیلم با شخصیت فروغ فرخزاد آشنا میشوید و همچنین در این مجموعه با بازی فروغ در فیلم دریا و خاستگاری و همچنین بازی فروغ در تئاتر نیز آشنا میشوید.

فیلم فروغ فرخزاد که خود آنرا کارگردانی کرده بود 9 قطعه اضافه + 1 قطعه متفاوت + حرفهایی درباره فیلم نیز در مجموعه وجود دارد.

خاکسپاری فروغ فرخزاد

در این مجموعه فیلمی درباره خاکسپاری فروغ فرخزاد نیز قرار داده شده در فیلم صحنه هایی از تصادف، تشییع و تدفین این هنرمند وجود دارد

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

قابل ذکر است اگر به دنبال هر محصولی در زمینه آموزش طراحی نقاشی،آموزش خط نستعلیق با خودکار و یا در زمینه هنری دیگر هستید کافیست در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید تا برای شما عزیزان تهیه و در فروشگاه قرار دهیم همچنین منتظر نظرات پیشنهادات و انتقادات شما هستیم

سایت آموزش طراحی و نقاشی هنر آباد یکی از برترین فروشگاه های آنلاین هنری که بهترین پکیج های آموزش طراحی را به فروش میرساند

32000 تومان سفارش دهید
فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ