هنر آباد , آموزش نقاشی  , خط تحریری , خوشنویسی , گرافیک

خرید فروش سی دی آموزش نقاشی, خوشنویسی و خط تحریری با خودکار

فروش لوازم تخصصی خوشنویسی و نقاشی

مستند لئوناردو داوینچی (دوبله فارسی)

مستند لئوناردو داوینچی (دوبله فارسی)

مستند لئوناردو داوینچی (دوبله فارسی) در قالب 85 دقیقه به صورت dvd تهیه شده است

اگر شما علاقه مند به دیدن فیلم زندگی هنرمندان خوش نام هستید مستند زندگی لئوناردو داوینچی فیلمی جامع و کامل در مورد زندگی اوست این فیلم جذاب به زبان فارسی دوبله شده است و شما میتوانید همراه با این مجموعه 85 دقیقه در تاریخ زندگی هنری لئوناردو داوینچی قدم بزنید و با این هنرمند بنام بیشتر آشنا شوید.

لئوناردو داوینچی چگونه زندگی خود را گذراند؟
در مورد لئوناردو داوینچی چه میدانید؟

مستند لئوناردو داوینچی (دوبله فارسی)

مستند لئوناردو داوینچی (دوبله فارسی)

دوران کودکی لئوناردو داوینچی بیگرافی

لئوناردو داوینچی متولد سال 1452 است. او فرزند نامشروع مرد ثروتمندی به نام پیرو فرانسیسو دی انتونیو داوینچی و یک زن دهقان به نام کاترین بود. لئوناردو تا سن پنج سالگی با مادرش زندگی میکرد، ولی در سال 1457 خانواده پدری اش او را به فرزندی پذیرفتند.

او دوران ابتدایی خود را در مدرسه ای درنزدیکی محل زندگی اش گذراند او پسرک موفقی در درس خواندن نبود، ولی اشتیاق زیادی نسبت به طبیعت نشان می‌داد. داوینچی به صورت غیر رسمی هندسه و ریاضیات را نیز آموخت.

دوران جوانی لئوناردو داوینچی

لئوناردو در دوران جوانی به شاگردی آندرئا دل وروکیو نقاش و پیکر تراش هنرکده‌ای در فلورانس در آمد، لئوناردو مدت زمانی که به خدمت این هنرمند برجسته بود چیز های زیادی یاد گرفت.

او یک نوجوان با استعداد بود، به گونه‌ای که در هفده سالگی در کار پیکر تراشی و سایر امور مربوط به آن به استاد ماهری تبدیل شده بود و قادر بود ابزارهای پیچیده و ماشین‌های مورد نیاز را پدید آورد.

او جوانی بسیار فعال و با استعدادی بود.

داوینچی علاوه بر نقاشی به عنوان یک مهندس نیز نام برده میشود. او در نامه‌ای به دوک میلان اعلام کرد قادر به تهیه و ساخت دستگاه‌هایی برای دفاع از شهر و همچنین محاصرۀ شهر دشمن است. هنگامی که او به ونیز گریخت، شاگردی را پیدا کرد که با کمک او توانست یک سنگر متحرک را طراحی کند. او حتی طرحی برای منحرف کردن مسیر رودخانۀ آمو داشت، پروژه‌ای که نیکولو ماکیاولی نیز بر روی آن کار کرد. مقالات داوینچی شامل تعداد بسیار زیادی از اختراعات عملی و قابل اجرا و غیر عملی، شامل آلات موسیقی، پمپ‌های هیدرولیک، توپ‌های بخار، سپرهایی خاص و… می‌گشت.

کلیپ میکلانژ لئوناردو داوینچی مستند هنرمندی که نقاشی های او در سراسر جهان طرفدار دارد. این مستند در قالب 85 دقیقه فیلم در اختیار شما عزیزان قرار داده میشود.این کلیپ تنها بخش کوچکی از این مستند بسیار جذاب و دیدنی است

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c

قابل ذکر است اگر به دنبال هر محصولی در زمینه آموزش طراحی نقاشی،آموزش خط نستعلیق با خودکار و یا در زمینه هنری دیگر هستید کافیست در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید تا برای شما عزیزان تهیه و در فروشگاه قرار دهیم همچنین منتظر نظرات پیشنهادات و انتقادات شما هستیم

سایت آموزش طراحی و نقاشی هنر آباد یکی از برترین فروشگاه های آنلاین هنری که بهترین پکیج های آموزش طراحی را به فروش میرساند

20500تومان سفارش دهید
فید مطالب مجله اینترنتی هنر آباد

پیشـنهاد ویژه

  • مدل نقاشی,طرح نقاشی,مدل نقاشی رنگ روغن
  • خط تحریری - اموزش خط تحریری
  • اموزش طراحی - آموزش طراحی با مداد
  • آموزش نقاشی با آبرنگ